Hakkımızda

İlk adım Şakir Suda’nın girişimiyle 1962 yılında Konya’da bal, peynir, zeytin ticareti ile atıldı. Uzun yıllar Şakir Gıda Pazarı unvanıyla hizmet veren ve daha sonra Cebel Bal ve Cebel Zeytin ürünlerinin üretimine başlayan Şakir Gıda Pazarı 1991 yılında Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. unvanını aldı. Bal, peynir, zeytin üçlüsünde süt ürünleri üretimine 1999 yılında Cebel Süt Ür. ve Gıda Mad. İml. San. Tic. A.Ş. kurularak başlandı. Ürün kalitesini her zaman ön planda tutan Cebel; her yıl ürün çeşitliliğini, kapasitesini ve pazar payını geliştirdi, devam eden süreçte bilinen ve tercih edilen bir marka haline geldi.

Manisa Akhisar’da yaptığı yatırımla Cebel Zeytin ve Tarım Ür. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.’ni hayata geçirdi. Şu an 15.000 m²’si Konya’da, 10.000 m²’si Akhisar’da olmak üzere toplam 25.000 m² kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler, deneyimi ve teknolojisi ile Türk Gıda Sanayi’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş, üretimlerinde son teknolojiyi kullanan modern işletmelerimiz, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır.

Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Ar-ge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğini de sürekli geliştirmektedir. Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.

Misyon& Vizyon

Kahvaltılık ürünler sektörünün köklü firmalarından Cebel, tüketici odaklı büyümeyi öncül kılan yapısıyla sektörüne ve Türk damak zevkine hitap etmektedir. Günümüz ve gelecek için; sürdürülebilir stratejiler oluşturmayı hedef alan markamız, insan odaklı yaklaşımını her daim korumayı, ilkesel olarak sahiplenmektedir.